Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOWNLOAD WoW:Wrath of The Lich King - Mam na to i svuj vlastni server tak ho zkuste  (v odkazech muj server)

World of Warcraft: Wrath of the Lich King je druhý datadisk pro populární MMO, jehož příběh se točí okolo honby na Arthase Menethila a jeho nemrtvou armádu známou jako Scourge. Arthas totiž jako Lich King sedí na svém zmrzlém trůně v citadele Icecrown, brousí si svůj runový mečík Frostmourne, vysílá armády nemrtvých do světa a sní o tom, jak všechno zničí, úplně všechno bude mrtvé a pak nemrtvé. Brrr...hrůza. Hráči se budou moci na hon vydat ze dvou startovních oblastí. Na východě to bude Howling Fjord a na západě pak Borean Tundra. V obou dvou oblastech budou na hráče čekat questy podobného charakteru, učené ovšem pouze pro postavy na levelech 68 – 72. Chybět zde však nebudou ani dungeony pro 70 a 80 postavy. Co se obyvatel týče, tak se hráči mohou těšit na velké severské hromotluky zvané Vrykul a malé Tuskarry. Prvně jmenovaní budou k hráči obvykle nepřátelští a ti druzí zase naopak přátelští.

Pojďme však dál. Northend, tedy oblast kam se chtě nechtě vydáte za Lich králem Arthas, bude sestávat ze zhruba 10 nových zón, přičemž finální počet ještě nebyl stanoven. No a jedna z těch cca 10 zón bude venkovní PVP oblast, kde se poprvé objeví obléhací stroje a zničitelné budovy. Je to něco jako Battleground, jenom ne instancovaný a navíc může hráč plněním úkolů v PVP oblasti získávat bonusy pro svoji stranu. Ti hráči, kteří na PVP kašlou, se však mohou nové venkovní zóně v klídku vyhnout.

Datadisk Wrath of the Lich King zvedá max level na 80. Jakmile hráč této mety dosáhne, tak se mu zpřístupní quest, jehož splnění (určitě nebude jednoduché) mu na oplátku zpřístupní možnost stvořit si Dead Knighta - novou heroickou třídu. Jakmile se vám podaří Dead Knighta probudit k životu, tak na vás čeká překvapení. Death Knight postava bude začínat na 60. úrovni a jde podle tvůrců spíše o alternativu pro hráče, co se dostali na vrchol a potřebují zahnat nudu. Death Knight přitom nebude používat manu ani jiné energie, ale runovou magii. Hráč bude do šestislotového meče, umístěného pod ukazatelem zdraví, vkládat různé runy, což bude mít logicky vliv na jeho schopnosti. Jejich používání bude konzumovat energii run a když ji hráč všechny spotřebuje, tak nezbude než zase počkat, než se mu doplní.

Daší novinkou je profesi zvaná Inscription, která hráčům umožní úpravu individuálních kouzel a schopností v jejich kouzelných knížkách. Budou například moci měnit dobu potřebnou ke znovu nabytí fireball kouzla. Jinak nebude chybět milion nových předmětů, kouzel, zbraní, brnění, questů, spousta dungeonů a nové možnosti týkající se úprav vzhledu postavy. O tom už si však najděte informace sami. Objevit by se měli třeba na oficiální homepage.

 

Obrazek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Screeny z WoW